A. Trinchieri: „Gerai žinojau, kas yra Sireika“

LKL nuotr.

Kauno „Žalgirio“ (14-2) komanda sulaukė grįžusio Arno Butkevičiaus, bet dar pirmajame kėlinyje prarado čiurną susižeidusį Rolandą Šmitą.

Nepaisant to, Andrea Trinchieri auklėtiniai svečiuose 87:73 (23:26, 29:13, 17:17, 18:17) nugalėjo „Šiaulius“ (4-13).

Po mačo „Žalgirio“ vyr. treneris Andea Trinchieri papasakojo apie susitikimą su Antanu Sireika.

„Sveikinu „Šiaulius“ su puikia arena ir atmosfera. Vykdami čia, turėjome tikslą būti tinkamai nusiteikę, padaryti viską, kad laimėtume bei norėjosi paskirstyti žaidėjams minutes. Manau, kad tai pavyko, išskyrus pirmąjį kėlinį, kuriame žaidėme blankiai ir praleidome 26 taškus į savo krepšį. Antrąjį kėlinį galėčiau pavadinti „magijos“, nes jame mes nustatėme rungtynių toną.

Kai atvyksti į krepšinio šalį, privalai žinoti jos legendas. Aš tiksliai žinau, kas yra Sireika, ką jis pasiekė su rinktine ir komandomis. Jaučiau, kad tai tinkamas būdas išreikšti jam pagarbą, todėl ir paspaudžiau jam ranką“, - teigė A. Trinchieri.