A. Trinchieri: „Svarbiausia, kad išvengėme traumų ir namo vykstame su pergale“

Du kėlinius Pasvalio „Pieno žvaigždės“ (5-12) kovojo su Kauno „Žalgiriu“ (15-2), tačiau vėliau palūžo.

Andrea Trinchieri auklėtiniai išvykos „Betsafe-LKL“ rungtynėse 98:71 (22:22, 25:19, 29:16, 22:14) nukovė pasvaliečius.

Po mačo „Žalgirio“ vyr. treneris A. Trinchieri kalbėjo apie artėjantį tvarkaraštį.

„Esame sunkiame periode, nes žaidėme penktadienį, sekmadienį ir šiandien, žaisime ateinantį penktadienį ir sekmadienį. Tada mūsų lauks dar viena Eurolygos dviguba savaitė.

Svarbiausia padalinti minutes, išvengti traumų ir iškovoti pergalę. Padarėme visus tris dalykus. Pirmoji rungtynių pusė buvo bloga, o antroji – geresnė. Mes žaidėme geriau. Buvome labiau susikaupę gynyboje“, - kalbėjo A. Trinchieri.