A. Trinchieri po KMT pusfinalio: „Tokios rungtynės visada yra lyg spąstai“

Tik po pertraukos atkutęs Kauno „Žalgiris“ devintąjį kartą paeiliui žais Citadele Karaliaus Mindaugo taurės (Citadele KMT) finale.

Andrea Trinchieri auklėtiniai savo namų arenoje 87:77 (20:25, 21:22, 26:16, 20:14) palaužė „Šiaulius“ ir pateko į turnyro finalą, kuriame kausis su Vilniaus „Rytą“ parklupdžiusiu Panevėžio „7bet-Lietkabeliu“.

Po mačo „Žalgirio“ vyr. treneris Andrea Trinchieri nerimavo dėl Dovydo Giedraičio traumos.

„Buvo labai sudėtingos rungtynės, mes atsilikome beveik tris kėlinius. Tokios rungtynės visada yra lyg spąstai. Visada taip būna, nes favoritai turi laimėti.

„Šiauliai“ rodė gerą energiją. Tai buvo negražus mačas, neturėjome ritmo, bet išsivalai galvą, pamatai ir teigiamų dalykų. Vienintelis svarbus dalykas yra pergalė, nors ji ir nebuvo graži.

Mes žinojome, jog varžovai ginsis aikštės gynyba. Labai daug dalykų įvyko ne mūsų naudai. Giedraitis patyrė traumą. Jis žaidė fantastiškai, turėjo didelę rolę. Dabar turėsime persirikiuoti, permaišyti kortas, tai jau yra mano darbas“, - kalbėjo A. Trinchieri.