G. Žibėnas: „Sumokėjome kainą už tai, kad negerbėme varžovų“ (VIDEO)

Vienintelis Lietuvos krepšinio lygos („Betsafe-LKL“) šeštadienio mačas virto tikrų tikriausiu trileriu.

Vilniaus „Rytas“ (16/4) po dramatiškos kovos namie krito prieš Klaipėdos „Neptūną“ (9/12) – 83:84 (11:18, 16:27, 30:17, 26:22).

Po mačo „Ryto“ vyr. treneris Giedrius Žibėnas buvo nepatenkintas savo auklėtiniais.

„Mes šiandien visiškai nenusipelnėme pergalės. Tą puikiai parodė pirmasis kėlinys, kaip mes atėjome į rungtynes. Sumokėjome kainą, kad negerbėme varžovų. Ir tai yra adresuojama visiems mūsų žaidėjams. Pirmajame kėlinyje žaidė tik Lukas Uleckas, neradome jokio kito žaidėjo.

Antroje mačo pusėje nebuvo paprasta su 6 žaidėjų rotacija grįžti iš 20 taškų deficito. Paskui skųstis teisėjais ar kažkuo. Esmė buvo mūsų rungtynių pradžia. Galime pralaimėti su sunkiais varžovų metimais, bet negalime pralaimėti, kai „Neptūnas“ pelno 46 taškus baudos aikštelėje. Taip būti negali. Tą kainą dabar turime sumokėti“, - teigė strategas.