N. Mitrou-Longas keliasi į „Olympiacos“

N. Mitrou-Longas keliasi į „Olympiacos“

Zalgiris.lt nuotr.

Kauno „Žalgirio“ komanda atsisveikina su gynėju Nazu Mitrou-Longu. Lietuvos čempionai su 30-mečiu kanadiečiu sutartį nutraukė abipusiu susitarimu.193 cm ūgio krepšininkas prie „Žalgirio“ prisijungė šią vasarą, kai sudarė sutartį pagal formulę „1+1“.

„Dėkojame N.Mitrou-Longui už jo pastangas ir pozityvų požiūrį. Kaip komandos nariui ir žmogui mes jam neturėjome nei vieno priekaišto. Deja, aikštelėje ne viskas pavykdavo, ir jo adaptacijos laikas prisijungus prie komandos užtruko per ilgai. Tiek Nazas, tiek komanda nori judėti į priekį, todėl buvo priimtas toks abipusis sprendimas. Linkime jam kuo didžiausios sėkmės ateityje“, – sakė Kauno „Žalgirio“ direktorius Paulius Jankūnas.

Jis pridūrė, kad „Žalgiris“ jau kurį laiką aktyviai stebi žaidėjų rinką ir klubas į atsilaisvinusią vietą ieško naujo krepšininko.


N.Mitrou-Longas šį sezoną Eurolygoje žaidė visose 9 rungtynėse ir aikštelėje praleisdavo po kiek daugiau nei 10 minučių, rinkdavo po 4,1 taško, atkovodavo po 1,2 kamuolio ir atlikdavo po 1 rezultatyvų perdavimą.

Vietinėse pirmenybėse gynėjui sekėsi kur kas geriau, čia jis fiksavo 8,4 taško, 3 atkovotų kamuolių ir 3 rezultatyvių perdavimų vidurkius.

Zalgiris.lt

Video rekomendacijos: