„Lietkabelis“ Europos taurėje nusileido „Hapoel“ ekipai

LKL nuotr.

Panevėžio „7bet-Lietkabelis“ sužaidė dar vienerias 2024-25 m. sezono rungtynes – Europos taurės turnyre Nenado Čanako auklėtiniai pirmosiose namų rungtynėse 74:94 (25:18, 11:26, 20:16, 18:34) nusileido Jeruzalės „Hapoel“ ekipai iš Izraelio.

Rungtynes geriau pradėjo šeimininkai, įpusėjus kėliniui po antro Oleksandro Kovliaro tritaškio įgiję dviženklį pranašumą (18:8), o rezultatyvų pirmąjį ketvirtį baigė pirmaudami 25:18.

Antrojo kėlinio pradžioje svečiai pratęsė gerą atkarpą, spurtavo 8:0 ir perėmė persvarą (25:26), kurią iki pertraukos jau padidino iki plius aštuonių (36:44). Per pirmąją rungtynių pusę varžovams Yovelis Zoosmanas pataikė keturis tolimus metimus.

Atotrūkį svečiai laikė ir trečiajame kėlinyje, tačiau sėkmingiau jį užbaigę Čanako auklėtiniai į lemiamą ketvirtį nusinešė tik keturių taškų deficitą (36:44).

Ketvirtojo kėlinio pradžioje po Manto Rubštavičiaus tritaškio švieslentėje vėl degė lygus rezultatas (62:62), tačiau geresnę atkarpą sužaidę svečiai įpusėjus ketvirčiui vėl pirmavo dviženkliu skirtumu (66:76), kurį išlaikė iki rungtynių pabaigos.

„7bet-Lietkabelis“: Dovis Bičkauskis 13, Oleksandras Kovliaras (6 rez. perd.) ir Georgios Kalaitzakis po 12, Andrija Stipanovičius 9 (6 atk. kam.).

„Hapoel“: Jaredas Harperis 23, Yovelis Zoosmanas 20, Justinas Smithas 15 (7 atk. kam.), Chrisas Johnsonas 12 (7 atk. kam.), Speedy Smithas (8 rez. perd.) ir Khadeenas Carringtonas po 9.

Artimiausias namų rungtynes „7bet-Lietkabelis“ žais antradienį, spalio 8 d. Europos taurėje su Salonikų „Aris“ klubu iš Graikijos.