„Lietkabelis“ po dramatiškos kovos palaužė Europos taurės finalininkus

LKL nuotr.

Panevėžio „7bet-Lietkabelis“ sužaidė stojo į dar vieną kovą 2024-25 m. sezone – Europos taurės turnyre Nenado Čanako auklėtiniai 84:80 namuose įveikė Europos taurės finalininkus Breso Burgo „JL“ ekipą iš Prancūzijos.

Nemažu intensyvumu prasidėjusiose rungtynėse po pirmojo kėlinio pirmavo svečiai (18:20), per pirmas dešimt minučių perėmę net keturis kamuolius.

Įpusėjus antrajam ketvirčiui panevėžiečiams per trumpą atkarpą pavyko pataikyti tris tritaškius ir išsiveržti į priekį (36:30), o kėlinį užbaigė su plius trimis (39:36).

Per pirmąją rungtynių pusę „7bet-Lietkabeliui“ vienuolika taškų pelnė visus penkis metimus iš žaidimo pataikęs Marko Pecarski.

Gerai trečiąjį ketvirtį pradėję šeimininkai likus kiek daugiau nei dviems minutėms pirmą kartą įgijo dviženklę persvarą (58:47), bet į lemiamą kėlinį nusinešė penkių taškų pranašumą (61:56).

Ketvirtajam kėliniui perkopus į antrą pusę geresnę atkarpą sužaidę panevėžiečiai vėl įgijo plius dešimt (72:62). Likus lygiai minutei varžovams vėl pavyko priartėti – komandas skyrė vos du taškai (77:75).

Tuomet Georgios Kalaitzakis pataikė vieną baudą, Xavieras Castaneda atsakė dvitaškiu ir skirtumas tapo minimalus (78:77).

Kitoje aikštelės pusėje Pecarski pataikė devintą metimą iš devynių (80:77), svečių ataka buvo nesėkminga, o Kalaitzakis sumetė abi baudas (82:77.)

Castanedai dar pavyko sušvelninti deficitą tritaškiu (82:80), bet likus pusantros sekundės pergalę dviem baudų metimais įtvirtino Mantas Rubštavičius (84:80).

Artimiausias namų rungtynes „7bet-Lietkabelis“ žais laprkičio 2 d. su Klaipėdos „Neptūnu“.

„7bet-Lietkabelis“: Marko Pecarski 22 (8 atk. kam.), Dovis Bičkauskis 16, Georgios Kalaitzakis 14, Andrija Stipanovičius 11 (8 atk. kam.), Mantas Rubštavičius 9.

„JL“: Xavieras Castaneda 23, Joelis Ayayi 11, Kevinas Kokila ir Mehdy Ngouama po 9.