M. Kuzminskas buvo rezultatyviausias, bet „Lokomotiv“ patyrė pralaimėjimą

lokobasket.com nuotr.

Pirmą pralaimėjimą Europos taurės turnyre patyrė Krasnodaro „Lokomotiv“ (1/1) klubas su Mantu Kalniečiu bei Mindaugu Kuzminsku. Jie išvykoje 79:85 (14:14, 26:22, 23:32, 16:17) nusileido Bolonijos „Virtus“ (2/0) krepšininkams.

Nugalėtojams M. Kuzminskas per 35 minutes pelnė 20 taškų (4/8 dvitaškių, 1/5 tritaškių, 9/10 baudų), atkovojo 6 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus ir surinko 25 naudingumo balus.

Tuo tarpu M. Kalnietis per 29 minutes įmetė 9 taškus (3/3 dvitaškių, 1/4 tritaškių), atkovojo 3 bei perėmė 2 kamuolius, atliko 7 rezultatyvius perdavimus, tačiau suklydo 5 sykius.

Įdomu tai, kad šiam mačui teisėjavo du lietuviai – Jurgis Laurinavičius bei Saulius Racys.

Kitą savaitę Krasnodaro klubas atvyks žaisti į Panevėžį su vietos „Lietkabeliu“.

„Virtus“: Milošas Teodosičius 18 (7 rez. perd.), Joshas Adamsas 17, Kyle'as Weemsas 13 (7 atk. kam.).

„Lokomotiv“: Mindaugas Kuzminskas 20 (6 atk. kam.), Willas Cummingsas 18, Jordanas Crawfordas 15, Alanas Williamsas (9 atk. kam.) ir Mantas Kalnietis (7 rez. perd., 13 naud. bal.) po 9.