„Lietkabelis“ Andoroje sugriuvo ketvirtajame kėlinyje

Andorra - Martin Imatge nuotr.

Nesėkme Europos taurės C grupės pirmojo rato kovas baigė Panevėžio „Lietkabelio“ (1/4) ekipa, kuri išvykoje 66:76 (19:15, 19:24, 14:19, 14:18) nusileido Andoros „MoraBanc“ (2/3) krepšininkams.

Rungtynes kiek geriau pradėjo „Lietkabelis“, kuris sužaidus pustrečios minutės pirmavo 8:6. Tuomet „MoraBanc“ pelnė 7 taškus be atsako ir išsiveržė į priekį – 13:8. Čia pat svečiai laimėjo atkarpą 9:0 ir kiek atsiplėšė – 17:13. Skirtumas išliko nepakitęs ir sužaidus pirmąsias 10 minučių – 19:15.

Antrajame ketvirtyje toliau vyko kova taškas į tašką. „Lietkabelis“ keliskart buvo įgijęs 4 taškų pranašumą, tačiau šeimininkai jo padidinti neleido. Maža to, Andoros klubas pirmąją mačo dalį baigė kiek tiksliau ir į pertrauką išėjo turėdamas minimalią persvarą – 39:38.

Po didžiosios pertraukos sužaidus beveik 4 minutes „Lietkabelis“ nežymiai buvo priekyje (45:44), tačiau „MoraBanc“ laimėjo atkarpą 9:0 ir atitrūko – 53:45. Netrukus skirtumas buvo dar labiau išaugęs (58:49), bet per likusias 2 minutes taškus rinko tik panevėžiečiai, kurie prieš lemiamą atkarpą turėjo 6 taškų atsilikimą – 52:58.

Ketvirtajame kėlinyje prabėgus 4 minutėms „Lietkabelio“ atsilikimas siekė vos 4 taškų (59:63), bet tada „MoraBanc“ spurtavo 13:0 ir pirmą kartą susikrovė dviženklį pranašumą – 76:59. Per likusį laiką Nenado Čanako auklėtiniams atsitiesti nepavyko ir jie buvo priversti patirti pralaimėjimą.

„MoraBanc“: Tysonas Perezas 16, Jeremy Senglinas 13, Davidas Jelinekas (2/6 tritaškiai) ir Haukuras Palssonas (7 atk. kam.) po 9.

„Lietkabelis“: Kyle‘as Vinalesas 23 (2/11 tritaškiai), Margiris Normantas 12, Marinas Maričius 11 (8 atk. kam.), Gytis Masiulis 8 (10 atk. kam.), Vytenis Lipkevičius 7 (1/5 tritaškiai, 5 atk. kam., 4 per. kam.).