Įspūdingai spurtavęs „Unics“ išvengė trečios nesėkmės paeiliui

Kazanės "Unics" (3/2) iškovojo pergalę Europos taurės rungtynėse ir išvengė trečios nesėkmės paeiliui.

Praeitą savaitę Rusijos komanda savo aikštėje po pratęsimo 91:93 nusileido Badalonos "Joventut", o sekmadienį VTB Vieningoje lygoje 81:93 turėjo pripažinti lietuviškojo Krasnodaro "Lokomotiv-Kuban" pranašumą.

Trečiadienį Dimitrio Prifčio auklėtiniai namie 90:87 (21:19, 19:30, 29:17, 21:21) palaužė Venecijos "Umana Reyer" (2/3) krepšininkus.

Italai po dviejų kėlinių pirmavo 49:40, tačiau tuomet šeimininkai surengė spurtą 13:0 ir išsiveržė į priekį - 55:49. Tačiau jau pirmą lemiamo ketvirčio minutę Michaelas Bramosas trimis baudų metimais išlygino rezultatą, o Isaacas Fotu dvitaškiu su pražanga sugrąžino varžovams pranašumą - 72:71. Vėliau vyko itin atkakli kova, kurioje triumfavo Kazanės ekipa.

Aikštės šeimininkai kovą po lenta laimėjo 33:21, o puolime sugriebė net 14 atšokusių kamuolių (varžovai - 6). Tačiau svečiai realizavo 60 proc. dvitaškių (18/30) ir net 47,6 proc. tolimų metimų (10/21).

"Unics": Jamaras Smithas 20 (1/5 dvit., 6/9 trit.), Isaiah Canaanas 17 (3/5 trit., 7 rez. perd., 4 per. kam.), Johnas Brownas 16 (6/6 dvit.), Okaro White'as 12 (10 atk. kam.), Jordanas Morganas 11 (10 atk. kam., 2 bl.), Nate'as Woltersas 6 (22 mion., 3/8 dvit., 0/1 trit., 3 atk. kam., 3 rez. perd., 2 naud. b.).

"Umana Reyer": Michaelas Bramosas 23 (6/8 trit., 2 bl.), Isaacas Fotu 22 (8/9 dvit.), Stefano Tonutas 11, Austinas Daye 10 (5 rez. perd.), Jeremy Chappellas 9.