M. Kalnietis - puikiai, M. Kuzminskas - tuščias, rusai vėl nesulaikė M. Teodosičiaus

Mindaugo Kuzminsko ir Manto Kalniečio atstovaujamas Krasnodaro "Lokomotiv-Kuban" (5/2) klubui nepavyko pasiekti revanšo prieš Bolonijos "Virtus" (6/0) Europos taurės varžybose.

Jevgenijaus Pašutino auklėtiniai namie po atkaklios kovos Sašos Obradovičiaus treniruojamai Italijos ekipai nusileido rezultatu 83:89 (22:27, 22:22, 24:16, 15:24).

Likus dviem su puse minutės aikštės šeimininkai atsiliko vos 73:75, tačiau du paeiliui Milošo Teodosičiaus ir Kyle'o Weemso tolimi metimai leido varžovams atitrūkti.

Kai svečiai jau buvo pasiekę dviženklį pranašumą, paskutinę minutę du tritaškius iš eilės smeigė M.Kalnietis, tačiau laiko kabintis į pergalę jau buvo per mažai.

Abu lietuviai rungtynes pradėjo starto penkete, tačiau jų pasirodymas buvo labai skirtingas.

M.Kalnietis per 32 minutes pelnė 12 taškų (0/2 dvit., 4/4 trit.), sugriebė 4 atšokusius kamuolius, atliko net 11 rezultatyvių perdavimų, išprovokavo pražangą, 4 kartus suklydo, dusyk prasižengė ir surinko 19 naudingumo balų.

M.Kuzminskas per 24 minutes prametė vieną dvitaškį ir abu tritaškius, atkovojo bei prarado po kamuolį, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, po kartą išprovokavo pražangą bei pažeidė taisykles ir užfiksavo -1 efektyvumo balą.

"Lokomotiv-Kuban": Kevinas Hervey 21 (5/12 trit., 5 atk. kam., 4 per. kam.), Alanas Williamsas (18 atk. kam., 3 bl., 5 kl.) ir Jordanas Crawfordas po 15, Willas Cummingsas 13 (5 atk. kam.), Mantas Kalnietis 12 (4/4 trit., 11 rez. perd.).

"Virtus": Milošas Teodosičius 29 (5 rez. perd., 8 išpr. praž., 27 naud. b.), Amedeo Tessitori 15 (16 min., 7 atk. kam., 3 per. kam., 2 bl.), Alessandro Pajola 12 (6 atk. kam., 4 rez. perd.), Kyle'as Weemsas (2/3 trit.) ir Julianas Gamble'as po 10.