„Hapoel“ su blankiai žaidusiu D. Sirvydžiu parbloškė varžovus lemiamame kėlinyje

Deivydas Sirvydis pasirodė labai blankiai, tačiau jo atstovaujama Jeruzalės "Hapoel" (1/1) komanda atsidarė pergalių sąskaitą FIBA Čempionų lygoje.

Odedo Katasho auklėtiniai namie po itin atkaklios kovos 81:75 (15:28, 21:18, 22:24, 23:9) palaužė Limožo CSP (1/1) krepšininkus.

Prasidėjus paskutinei pirmojo kėlinio minutei svečiai iš Prancūzijos pirmavo net 26:11, o prieš lemiamą ketvirtį - 66:58. Tuomet Izraelio ekipa pakilo į lemiamą šturmą ir paskutines dešimt minučių laimėjo rezultatu 23:9.

Nuo atsarginių žaidėjų suolelio pakilęs D.Sirvydis per 11 minučių įmetė 1 tašką (0/2 dvit., 0/1 trit., 1/2 baudų), atliko 2 rezultatyvius perdavimus, sykį prasižengė ir užfiksavo -1 naudingumo balą.

"Hapoel": TaShawnas Thomasas 24 (12/15 dvit.), Chrisas Krameris 15 (5 atk. kam., 3 rez. perd., 3 per. kam., 21 naud. b.), Tarikas Philipas 14 (5/5 dvit., 1/5 trit.), Adamas Arielis 11.

CSP: Philas Scrubbas 26, Jerry Boutsiele (0/5 baudų, 12 atk. kam.) ir Hugo Invernizzi (4/6 trit., 5 atk. kam., 6 rez. perd.) po 12, DeMarcusas Nelsonas 9 (2/3 trit., 7 rez. perd.).