Rezultatyviausią mačą Europos taurėje sužaidęs T. Dimša atvedė „kanarėles“ į pergalę

Rezultatyviausias savo rungtynes Europos taurės varžybose sužaidė Kauno "Žalgirio" paskolintas Tomas Dimša.

Lietuvio atstovaujamas Las Palmo "Gran Canaria" (5/2) klubas namie 71:61 (17:17, 16:12, 15:12, 23:20) įveikė iki šiol nė karto nesuklupusią Trento "Dolomiti Energia" (6/1) ekipą.

Pirmuosius rungtynių taškus tolimu metimu pelnė T.Dimša, tačiau vėliau gynėjas nutilo bei kitus savo 4 taškus baudų metimais surinko tik pačioje antrojo kėlinio pabaigoje, tačiau sužibėjo po ilgosios pertraukos.

Kaunietis per 27 minutes įmetė 19 taškų (1/3 dvit., 4/6 trit., 5/8 baudų), atkovojo kamuolį, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 5 pražangas, 5 kartus suklydo, dusyk pažeidė taisykles ir surinko 13 naudingumo balų.

17 taškų pridėjo Johnas Shurna (5/6 dvit., 2/2 trit., 8 atk. kam.), 9 - Khalipha Diop (4/4 dvit.).

Svečiams Gary Browne'as (4/12 dvit., 5 atk. kam.) ir Luke'as Maye (14 atk. kam.) pelnė po 14 taškų.