M. Kalniečio ir M. Kuzminsko komandos lyderis pusmečiui iškrito iš rikiuotės

Kaip jau rašėme, sekmadienį Manto Kalniečio ir Mindaugo Kuzminsko atstovaujama Krasnodaro "Lokomotiv-Kuban" (6/2) komanda VTB Vieningoje lygoje išvykoje 106:79 (28:24, 23:22, 19:17, 36:16) nepaliko vilčių Krasnojarsko "Jenisej" (1/5) krepšininkams.

Šio susitikimo nebaigė svečių lyderis Alanas Williamsas, kuris paliko aikštelę šlubčiodamas likus 6 minutėms iki dvikovos pabaigos.

Kaip antradienį pranešė Rusijos klubo gydytojas Konstantinas Šubinas, amerikiečiui atlikta kairiojo kelio operacija, į rikiuotę jis galės grįžti tik maždaug po šešių mėnesių.

Vieningoje lygoje A.Williamsas vidutiniškai per 34 minutes įmesdavo 22,1 taško (59,6 proc. dvit.), atkovodavo 13,1 bei perimdavo 1,4 kamuolio, atlikdavo 1,9 rezultatyvaus perdavimo, blokuodavo 1,6 metimo, išprovokuodavo 5,9 pražangos ir rinkdavo po 30 naudingumo balo.

Įspūdingi 27 metų 201 cm ūgio vidurio puolėjo rodikliai ir Europos taurės varžybose - 14,5 pelnyto taško (49,5 proc. dvit.), 12,5 atkovoto (4,4 - puolime) bei po 1 perimtą kamuolį, 2,1 rezultatyvaus perdavimo, 1,3 blokuoto metimo, po 5 išprovokuotas pražangas ir 21,1 efektyvumo balo per 27 minutes.