Itin rezultatyviame mače - puikus M. Kuzminsko ir M. Kalniečio pasirodymas

Itin rezultatyviame Europos taurės mače pergalę iškovojo Mindaugo Kuzminsko ir Manto Kalniečio atstovaujamas Krasnodaro "Lokomotiv-Kuban" (7/2) klubas.

Jevgenijaus Pašutino auklėtiniai išvykoje 106:100 (26:30, 30:24, 28:27, 22:17) palaužė Andoros "Morabanc" (3/4) krepšininkus.

Svečiai realizavo 66,7 proc. (32/48) dvitaškių, 38,1 proc. (8/21) - tolimų metimų, o kovą dėl atšokusių kamuolių laimėjo 34:25.

Starto penkete rungtynes pradėjęs Mantas Kalnietis per 27 minutes įmetė 7 taškus (2/3 dvit., 1/3 trit.), atkovojo bei prarado po 2 kamuolius, atliko net 12 rezultatyvių perdavimų, gavo bloką, išprovokavo pražangą bei sykį prasižengė pats ir užfiksavo 15 naudingumo balų.

Nuo atsarginių žaidėjų suolelio pakilęs M.Kuzminskas per 33 minutes pelnė 17 taškų (6/8 dvit., 1/3 trit., 2/2 baudų), atkovojo 7 bei perėmė 1 kamuolį, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 6 pražangas, gavo bloką, po 2 kartus suklydo bei pažeidė taisykles ir surinko 24 efektyvumo balus.

Ši Rusijos klubo pergalė išsaugojo teorines Panevėžio "Lietkabelio (1/7) viltis patekti į kitą etapą.

"Morabanc": Haukuras Palssonas 21 (5/10 trit.), Clevinas Hannahas 18 (4/5 trit., 5 rez. perd.), Oriolas Pauli 13 (2/3 trit.), Babatunde Olumuyiawa (10 atk. kam., 2 bl.) ir Jeremy Senglinas (5 rez. perd.) po 10.

"Lokomotiv-Kuban": Kevina SHervey (7/9 dvit., 13 atk. kam.) ir Jordanas Crawfordas (5/6 dvit., 2/6 trit.) po 23, Willas Cummingsas 20, Mindaugas Kuzminskas 17 (6/8 dvit., 7 atk. kam.), reggie Lynchas 9, Mantas Kalnietis (12 rez. perd.) ir Stanislavas Ilnitskis (5 atk. kam.) po 7.