Rezultatyvus M. Kalnietis įtvirtino sunkią „Lokomotiv“ pergalę

Sunkią pergalę Europos taurės C grupėje, kurioje rungtyniauja ir Panevėžio "Lietkabelis", iškovojo Manto Kalniečio ir Mindaugo Kuzminsko atstovaujamas Krasnodaro "Lokomotiv-Kuban" (8/2) klubas.

Jevgenijaus Pašutino auklėtiniai namie po itin atkaklios kovos 76:72 (18:16, 19:19, 17:15, 22:22) palaužė Monako "AS Monaco" (4/4 krepšininkus.

Prasidėjus paskutinei ketvirtojo kėlinio minutei Prancūzijos komandos centras Darralas Willisas užsidirbo nesportinę pražangą, Reggie Lynchas realizavo vieną, o M.Kalnietis - abu baudų metimus, ir "Loko" atitrūko 69:64.

Visgi varžovai nuolat lipo ant kulnų, o paskutinėje atakoje galėjo išplėšti pratęsimą ar net pergalę, tačiau likus 4 sekundėms Kevinas Hervey perėmė kamuolį, o M.Kalnietis neklydo prie baudų metimo linijos.

Starto penkete rungtynes pradėjęs M.Kalnietis per 27 minutes pelnė 14 taškų (4/6 dvit., 0/1 trit., 6/8 baudų), atkovojo 4 bei perėmė 1 kamuolį, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 5 pražangas, 4 kartus suklydo, sykį prasižengė ir surinko 16 naudingumo balų.

Nuo atsarginių žaidėjų suolelio pakilęs M.Kuzminskas per 22 minutes įmetė 5 taškus (1/2 dvit., 0/2 trit., 3/6 baudų), sugriebė 3 atšokusius kamuolius, išprovokavo 5 pražangas, sykį suklydo, triskart pažeidė taisykles ir užfiksavo 3 efektyvumo balus.

"Lokomotiv-Kuban": Jordanas Crawfordas 17, Mantas Kalnietis 14, Reggie Lynchas 11 (7 atk. kam., 2 bl.), Kevinas Hervey (1/6 dvit., 5 per. kam.) ir Willas Cummingsas (6 rez. perd.) po 9.

"AS Monaco": Dee Bostas 18 (4/8 trit., 4 rez. perd.), Mathiasas Lessortas 14 (7 atk. kam.), Jaleelas O'Brienas 11, Darralas Willisas 9 (7 atk. kam.), Marcosas Knightas 7 (5 atk. kam.).