„Ryto“ varžovų dvikovoje - prancūzų pergalė Graikijoje

FIBA Čempionų lygos E grupėje, kurioje rungtyniauja ir Vilniaus "Rytas" (1/2), trečią nesėkmę iš eilės patyrė Atėnų "Peristeri" (1/3) klubas.

Argyrio Pedoulakio auklėtiniai namie po atkaklios kovos 76:79 (18:17, 15:26, 2:21, 18:15) nusileido Strasbūro SIG (3/1) krepšininkams.

Prasidėjius paskutinei minutei rezultatą tolimu metimu išlygino vilniečius žudęs Stevenas Gray'us, tačiau likus 27 sekundėms tuo pačiu atsakė Bonzie Colsonas.

Likus 5 sekundėms aikštės šeimininkai prarado kamuolį bei nesugebėjo iš karto prasižengti, tad pirmo baudos metimo nepataikęs B.Collsonas antrą tyčia metė pro šalį ir nepaliko laiko graikų atakai.

"Peristeri" gretose pirmąsias rungtynes turnyre žaidė praėjusią savaitę prie komandos prisijungęs Vangelis Mantzaris, kurio pasirodymas buvo itin nesėkmingas.

Patyręs atakų organizatorius per 28 minutes įmetė 2 taškus (0/2 trit., 2/4 baudų), atliko 3 rezultatyvius perdavimus, 5 kartus suklydo ir užfiksavo -3 naudingumo balus.

"Peristeri": Stevenas Gray'us 18 (3/7 trit., 4 rez. perd.), Ryanas Harrow (6/7 dvit., 6 rez. perd., 3 per. kam.) ir Marvinas Jonesas (12 atk. kam., 3 per. kam.) po 13, Jaye Crockettas (2/2 trit.) ir Panagiotis Vasilopoulos (2/3 trit.) po 12.

SIG: Bonzie Colsonas 20 (3/6 trit., 6 atk. kam., 6 kl.), Ishmailas Wainrightas 18 (4/6 trit., 7 atk. kam.), DeAndre Lansdowne'as 12, Brandonas Jeffersonas 9 (2/8 trit.), Jaromiras Bohačikas 7 (6 rez. perd.).