Blankiai pasirodžiusio T. Dimšos komanda krito Kazanėje

Antrą nesėkmę Europos taurės "Top 16" etape patyrė labai blankiai pasirodžiusio Tomo Dimšos atstovaujama komanda.

Las Palmo "Gran Canaria" (0-2) išvykoje 62:73 (11:17, 19:16, 20:23, 12:17) nusileido Kazanės "Unics" (2-0) krepšininkams.

Tris kėlinius vyko lygi kova, o ketvirtajame Rusijos ekipa spurtavo 10:o0 ir atitrūko 68:53 bei vėliau neleido varžovams rimčiau pagalvoti apie pergalę.

Šiame susitikime teisėjavo ir lietuvis Jurgis Laurinavičius.

Starto penkete rungtynes pradėjęs T.Dimša per 27 minutes įmetė 6 taškus (0/4 dvit., 2/7 trit.), sugriebė 4 atšokusius kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo pražangą, 3 sykius suklydo, gavo bloką, kartą pažeidė taisykles ir užfiksavo -1 naudingumo balą.

Svečių gretose išsiskyrė atitinkamai 12 ir 10 taškų surinkę Stanas Okoye (3/5 trit., 1/4 baudų) ir Oliveris Stevičius (6 atk. kam.) bei 9 pridėjęs Andrew Albicy (6 rez. perd., 5 kl.).

Nugalėtojams Johnas Hollandas (4/6 trit.) pelnė 14, Jamaras Smithas (3/6 trit.) ir Artiomas Klimenka (5 atk. kam.) - po 13 taškų.