M. Kalnietis ir M. Kuzminskas svariai prisidėjo prie pirmosios pergalės Top 16 etape

Pirmąją pergalę Europos taurės Top 16 etape iškovojo Manto Kalniečio ir Mindaugo Kuzminsko atstovaujamas Krasnodaro "Lokomotiv-Kuban" (1-2) klubas.

Jevgenijaus Pašutino auklėtiniai namie 74:67 (19:17, 18:13, 17:19, 20:18) palaužė Belgrado "Partizan" (1-2) krepšininkus.

Šiam susitikimui teisėjavo ir Jurgis Laurinavičius.

Įpusėjus lemiamam ketvirčiui Rusijos komanda turėjo dviženklį pranašumą, tačiau ramybę per minutę sudrumstė du tritaškius šovę serbai - 67:62. Po pertraukėlės M.Kuzminskas pataikė iš toli, o po jo atkovoto kamuolio Kevinas Hervey atkūrė saugią distanciją - 72:62 ir pergalės nepaleido.

Starto penkete rungtynes pradėjęs M.Kalnietis per 29 minutes pelnė 10 taškų (2/3 dvit., 2/4 trit.), atkovojo 2 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 3 pražangas, dusyk suklydo, kartą prasižengė ir surinko 13 naudingumo balų.

Nuo atsarginių žaidėjų suolelio pakilęs M.Kuzminskas per 28 minutes įmetė 12 taškų (2/4 dvit., 2/3 trit., 2/2 baudų), sugriebė 3 atšokusius kamuolius, išprovokavo 4 pražangas, gavo bloką, po kartą suklydo bei pažeidė taisykles ir užfiksavo taip pat 13 efektyvumo balų.

Rezultatyviau už lietuvius žaidė tik atitinkamai 15 ir 14 taškų surinkę Willas Cummingsas (4 rez. perd.) ir Jordanas Crawfordas (1/6 trit.).

Svečiams Novica Veličkovičius (2/2 trit., 5 atk. kam.) pelnė 15, Marcusas Paige'as (4 rez. perd.) - 12, Ognjenas Jaramazas (1/7 trit., 6 rez. perd.) - 11 taškų.