Lietuvių vedami K. Maksvyčio auklėtiniai sutriuškino „burbulo“ šeimininkus

FIBA nuotr.

Ado Juškevičiaus ir Eigirdo Žukausko atstovaujamas Permės "Parma" (2-0) klubas iškovojo ir antrą pergalę FIBA Europos taurėje bei tapo F grupės "burbulo Olandijoje nugalėtoju.

Kazio Maksvyčio auklėtiniai 85:63 (25:16, 14:22, 26:11, 20:14) sutriuškino varžybų šeimininkus Hertogenbošo "Heroes Den Bosch" (1-1) krepšininkus.

Abu lietuviai rungtynes pradėjo starto penkete ir buvo svarbiausi pergalės kalviai.

A.Juškevičius per 24 minutes pelnė 14 taškų (1/3 dvit., 4/7 trit.), atkovojo bei perėmė po 2 kamuolius, atliko 7 rezultatyvius perdavimus, po kartą suklydo ir prasižengė bei surinko 19 naudingumo balų.

E.Žukauskas per 23 minutes įmetė 13 taškų (1/1 dvit., 3/6 trit., 2/2 baudų), atkovojo 1 bei perėmė 2 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, blokavo metimą, sykį suklydo, triskart pažeidė taisykles ir užfiksavo 15 efektyvumo balų.

Rezultatyviau žaidė tik 15 taškų surinkęs Maksimas Grigorjevas (4/6 trit.), 10 pridėjo Vladimiras Ivlevas (5 atk. kam.), 7 - Borisas Savovičius.

Pralaimėjusiems Miha Lapornikas (1/6 trit., 4 rez. perd.) pelnė 15, Thomasas Van der Marsas (7 atk. kam.) ir Demario Mayfieldas (6 atk. kam.) - po 11 taškų.