„Lokomotiv“ su labai blankiais M. Kalniečiu ir M. Kuzminsku dramatiškai krito Belgrade

VTB nuotr.

Mantas Kalnietis ir Mindaugas Kuzminskas sužaidė vienas prasčiausių sezono rungtynių, o jų atstovaujamas Krasnodaro "Lokomotiv-Kuban" (1-3) klubas patyrė nesėkmę Europos taurės "Top 16" etapo mače.

Jevgenijaus Pašutino auklėtiniai išvykoje po dramatiškos kovos 69:71 (24:22, 24:13, 8:17, 13:19) nusileido Belgrado "Partizan" (2-2) krepšininkams.

Pirmąją dvikovą Rusijos ekipa laimėjo didesniu skirtumu - 74:67.

Likus pusei minutės Serbijos komandos gynėjas Joshua Perkinsas tolimu metimu išlygino rezultatą - 69:69. Svečiai suklydo išsimesdami kamuolį, o tas pats J.Perkinsas išplėšė pergalę likus 2 sekundėms.

Starto penkete rungtynes pradėjęs M.Kalnietis per 23 minutes pelnė 2 taškus (1/1 dvit., 0/3 trit.), atkovojo kamuolį, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo pražangą, 3 kartus suklydo, sykį prasižengė ir liko be naudingumo balų.

Nuo atsarginių žaidėjų suolelio pakilęs M.Kuzminskas per 12 minučių įmetė 2 taškus (0/2 dvit., 2/2 baudų), išprovokavo 2 pražangas, dukart pažeidė taisykles ir užfiksavo 1 efektyvumo balą.

Svečių gretose išsiskyrė atitinkamai 16 ir 15 taškų surinkę Jordanas Crawfordas (2/6 trit.) ir Kevinas Hervey (1/6 trit., 12 atk. kam., 3 per. kam.) bei 10 pridėjęs Reggie Lynchas (5/6 vit.).

Nugalėtojams RaShawnas Thomasas (11/14 dvit., 8 atk. kam.) pelnė 23, Ognjenas Jeramazas (4 rez. perd., 6 kl.) - 11, J.Perkinsas (5 atk. kam., 4 rez. perd.) ir Novica Veličkovičius - po 9 taškus.