M. Kalniečio ir M. Kuzminsko klubas išsivežė triuškinančią pergalę iš Paryžiaus

Labai svarbią pergalę Europos "Top 16" etape iškovojo Manto Kalniečio ir Mindaugo Kuzminsko atstovaujama Krasnodaro "Lokomotiv-Kuban" (2-3) komanda.

Jevgenijaus Pašutino auklėtiniai išvykoje 83:61 (22:14, 26:14, 19:15, 16:18) sutriuškino Paryžiaus "Metropolitans 92" (3-2) krepšininkus.

Abu lietuviai rungtynes pradėjo starto penkete, tačiau šį kartą neišsiskyrė.

M.Kuzminskas per 27 minutes pelnė 9 taškus (3/5 dvit., 1/3 trit.), atkovojo 4 bei perėmė 1 kamuolį, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo pražangą, gavo 2 blokus, 3 sykius suklydo, 4 kartus prasižengė ir surinko 5 naudingumo balus.

M.Kalnietis per 29 minutes įmetė 3 taškus (0/1 dvit., 1/6 trit.), atliko 4 rezultatyvius perdavimus, perėmė kamuolį, sykį suklydo, dukart pažeidė taisykles ir užfiksavo -1 efektyvumo balą.

Nugalėtojų gretose išsiskyrė atitinkamai 19 ir 18 taškų surinkę Nigelas Williamsas-Gossas (2/3 trit., 7 rez. perd., 6 per. kam., 27 naud. b.) ir Willas Cummingsas (9/9 baudų, 4 rez. perd. 8 išpr. praž., 32 naud. b.) bei 12 pridėjęs Kevinas Hervey.

Pralaimėjusiems Anthony Brownas pelnė 15, Maxime'as Roosas (3/5 trit.) - 12, Brandonas Brownas (2/3 trit.0 - 11 taškų.