M. Kalnietis ir M. Kuzminskas nuvairavo „Lokomotiv“ į Europos taurės ketvirtfinalį

Mantas Kalnietis ir Mindaugas Kuzminskas atvedė Krasnodaro "Lokomotiv-Kuban" (3-3) į Europos taurės ketvirtfinalį.

Jevgenijaus Pašutino auklėtiniai namie po dramatiškos kovos reikiamu skirtumu 100:86 (27:20, 27:18, 22:28, 24:20) įveikė Trento "Dolomiti Energia" (3-3) krepšininkus.

Rusams reikėjo pergalės bent 13-os taškų skirtumu, kadangi Italijoje buvo pralaimėta rezultatu 84:96.

Likus 14 sekundžių Kevinas Hervey realizavo tik vieną baudos metimą, tačiau šeimininkams pavyko apsiginti nuo paskutinės varžovų atakos.

Abu lietuviai rungtynes pradėjo starto penkete ir buvo rezultatyviausi savo komandoje bei naudingiausi mačo žaidėjai.

M.Kuzminskas per 38 minutes pelnė 26 taškus (6/10 dvit., 3/5 trit., 5/6 baudų), sugriebė 9 atšokusius kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, išprovokavo 9 pražangas, sykį suklydo, 4 kartus prasižengė ir surinko 33 efektyvumo balus.

M.Kalnietis per 34 minutes įmetė 21 tašką (6/7 dvit., 3/5 trit., 0/2 baudų), atkovojo 4 bei perėmė 3 kamuolius, atliko 10 rezultatyvių perdavimų, išprovokavo 3 pražangas, 4 kartus suklydo, dusyk pažeidė taisykles ir užfiksavo 30 naudingumo balų.

13 taškų pridėjo Nigelas Williamsas-Gossas (5 rez. perd.), 12 – Drew Gordonas (5/5 dvit., 8 atk. kam., 5 rez. perd., 25 naud. b.), 11 – Willas Cummingsas.

Svečiams JaCorey Williamsas (13/17 dvit., 10 atk. kam., 29 naud. b.) pelnė 27, Victoras Sandersas (5/6 trit.) – 22, Gary Browne'as (1/5 trit., 10 rez. perd.) – 12, Luke'as Maye (5 atk. kam.) – 10 taškų.