Lietuviai padėjo Krasnodaro komandai pratęsti sezoną Europoje

Geriausias karjeros rungtynes Europos taurės turnyre ketvirtadienį sužaidęs Mantas Kalnietis, taip pat Mindaugas Kuzminskas ir rezultatyviausiai pasirodęs Nigelas Williamsas-Gossas Krasnodaro „Lokomotiv-Kuban” ekipai Europoje suteikė dar vieną viltį.

Namie žaidę Krasnodaro krepšininkai 86:74 (19:20, 26:11, 22:20, 19:23) nugalėjo Kazanės „Uniks” komandą ir išlygino ketvirtfinalio seriją, kurioje kovojama iki dviejų pergalių. Pirmas rungtynes Kazanėje „Uniks“ laimėjo 94:88.

M. Kalnietis per 36 minutes pelnė 23 taškus (dvitaškiai 5/9, tritaškiai 2/4, baudų metimai 7/8), 10 kartų kamuolį perdavė mesti, du kamuolius perėmė ir 3 kartus suklydo. Iki šiol rezultatyviausiai Europos taurės turnyruose Mantas žaidė 2018 m., kai vilkėjo Vilerbano ASVEL marškinėlius. Per lapkričio 30-osios akistatą su Sankt Peterburgo „Zenit“ įžaidėjas iš Lietuvos buvo pelnęs 22 taškus.

Ketvirtadienį už jį iš nugalėtojų rezultatyviau žaidė tik 25 taškus pelnęs ir visus 4 tritaškius pataikęs N. Williamsas-Gossas.

Kitas „Lokomotiv-Kuban“ lietuvis M. Kuzminskas žaidė 32 minutes, pelnė 15 taškų (dvitaškiai 1/4, tritaškiai 2/4, baudų metimai 7/8), atkovojo 2 kamuolius, po kartą kamuolį perdavė mesti, perėmė ir prarado.

„Uniks“ klube išsiskyrė Jamaras Smithas (20 taškų, tritaškiai 4/4) ir Okaro White‘as (13 tšk.).

Trečios ketvirtfinalio rungtynės bus žaidžiamos kovo 31 d. Kazanėje.