A. Juškevičiaus ir E. Žukausko vedami K. Maksvyčio auklėtiniai lengvai pateko į pusfinalį

Ado Juškevičiaus ir Eigirdo Žukausko atstovaujama Permės "Parma" komanda lengvai žengė į FIBA Europos taurės pusfinalį.

Kazio Maksvyčio auklėtiniai Bulgarijoje 84:62 (19:11, 18:18, 27:16, 20:17) sutriuškino vietos Botevgrado "Balkan" krepšininkus.

Pusfinalyje Rusijos klubas susitiks su Salonikų "Iraklis" bei Ness Zionos "Ironi" poros nugalėtojais.

Abu lietuviai rungtynes pradėjo starto penkete ir buvo pagrindiniai vedliai į pergalę.

A.Juškevičius per 24 minutes pelnė 18 taškų (3/4 dvit., 4/8 trit.), atkovojo 1 bei perėmė 2 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, 3 kartus suklydo, sykį prasižengė ir surinko 15 naudingumo balų.

E.Žukauskas per 23 minutes įmetė 10 taškų (4/6 dvit., 2/2 baudų), sugriebė 6 atšokusius kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, dusyk suklydo, triskart pažeidė taisykles ir užfiksavo 15 efektyvumo balų.