Danijos čempionus palaužęs T. Dimšos klubas – per žingsnį nuo Čempionų lygos

Tomas Dimša atakavo netaikliai, tačiau buvo tarp rezultatyviausių, o jo atstovaujama komanda atsidūrė per žingsnį nuo FIBA Čempionų lygos.

Trevizo "Nutribullet" klubas namų arenoje vykstančio kvalifikacinio turnyro pusfinalyje 92:90 (19:24, 19:23, 29:12, 35:21) palaužė Danijos čempionę Orhuso "Bakken Bear" ekipą.

Likus dviem minutėms iki ketvirtojo kėlinio pabaigos šeimininkai turėjo dviženklį pranašumą – 85:75. Tačiau lemiama spurtui pakilę varžovai patampė nervus iki paskutinių sekundžių.

Starto penkete rungtynes pradėjęs T.Dimša per 32 minutes įmetė 10 taškų (2/6 dvit., 2/7 trit.), sugriebė 2 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, po 2 kartus suklydo bei prasižengė ir užfiksavo 2 efektyvumo balus.

Nugalėtojų gretose nesulaikomas buvo Henry Simsas, kurio sąskaitoje – 23 taškai, 13 atkovotų kamuolių (5 – puolime), 3 blokuoti metimai ir 36 naudingumo balai.

16 taškų pridėjo Giordano Bortolani, 14 – DeWayne'as Russellas (4 rez. perd., 3 per. kam.), 10 – Michalas Sokolowskis.

Pralaimėjusiems Frankas Bartley pelnė 19, Ryanas Evansas (13 atk. kam.) ir Michelis Diofas (7 atk. kam.) – po 15 taškų.