O. Olisevičius itin netaikliai atakavo krepšį, jo ekipa dramatiškai laimėjo FIBA Europos taurėje

Osvaldas Olisevičius varžovų krepšį atakavo itin netaikliai, tačiau jo atstovaujama Emilijos Redžo "UnaHotels" (1-0) komanda.

Italijos klubas Vokietijoje 84:80 (22:17, 16:20, 23:22, 23:21) palaužė Krailsheimo "Merlins" (0-1) ekipą.

Likus 12 sekundžių iki ketvirtojo kėlinio pabaigos Andrea Cinciarini pataikė tik vieną baudos metimą ir padidino svečių pranašumą iki 82:80. Aikštės šeimininkai prarado kamuolį, o Bryantas Crawfordas baudų metimais užtikrino pergalę.

Starto penkete rungtynes pradėjęs O.Olisevičius per 27 minutes įmetė 8 taškus (1/3 dvit., 1/7 trit., 3/4 baudų), atkovojo 4 bei perėmė 2 kamuolius, blokavo metimą, 3 kartus suklydo, sykį prasižengė ir užfiksavo 3 efektyvumo balus.

Nugalėtojams Mikaelas Hopkinsas (10 atk. kam.) pelnė 18, Justinas Johnsonas (7/8 dvit.) – 17, B.Crawfordas (9 atk. kam.) – 15, A.Cinciarini (6 atk. kam., 8 rez. perd., 4 per. kam., 6 kl.) – 11 taškų.

Pralaimėjusių gretose išsiskyrė atitinkamai 19 ir 18 taškų surinkę Eliasas Lasisi (5/12 trit.) ir Bogdanas Radosavljevičius (5 atk. kam.) bei po 14 pridėję Timothy Shortsas ir Jaredas Lewisas.