Lietuvių vedama K. Maksvyčio kariauna užtikrintai įveikė vėl puikiai žaidusio M. Sajaus ekipą

FIBA Europos taurės antrojo etapo rungtynėse trečiadienį susidūrė komandos, kuriose rungtyniauja krepšininkai iš Lietuvos, o pergalę šventė Lietuvos rinktinės vyr. trenerio Kazio Maksvyčio auklėtiniai.

Ado Juškevičiaus ir Eigirdo Žukausko atstovaujama Permės "Parma" (2-0) namie užtikrintai 92:78 (32:26, 26:18, 22:18, 12:16) nugalėjo Boiroto "Medi" (0-2) ekipą su Martynu Sajumi.

Visi trys lietuviai rungtynes pradėjo starto penkete ir pasirodė solidžiai.

A.Juškevičius per 30 minučių pelnė 17 taškų (0/1 dvit., 5/9 trit., 2/2 baudų), atkovojo bei perėmė po 2 kamuolius, atliko 8 rezultatyvius perdavimus, 3 sykius suklydo, dukart prasižengė ir surinko 21 naudingumo balą.

E.Žukauskas per 25 minutes pridėjo 11 taškų (1/1 dvit., 2/5 trit., 3/3 baudų), sugriebė 3 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, blokavo metimą, sykį suklydo, 4 kartus pažeidė taisykles ir užfiksavo 12 efektyvumo balų.

M.Sajus per 33 minutes įmetė 15 taškų (6/12 dvit., 3/4 baudų), atkovojo 8 (4 – puolime) bei perėmė 1 kamuolį, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, blokavo metimą, dusyk suklydo, kartą prasižengė ir surinko 18 naudingumo balų.