Solidžiai žaidusio E. Žukausko klubas dramatiškai pralaimėjo pirmąjį ketvirtfinalio mačą

Eigirdo Žukausko atstovaujama Bursos "Tofaš" komanda FIBA Čempionų lygos ketvirtfinalyje startavo pralaimėjimu buvusiems Vilniaus "Ryto" varžovams.

Turkijos klubas išvykoje po dramatiškos kovos 77:78 (17:31, 16:16, 24:19, 20:12) nusileido Tenerifės "Lenovo" ekipai.

Dvikovos pabaigoje aikštės šeimininkus nuo pratęsimo išgelbėjo patyręs Marcelinho Huertasas. 38-erių brazilas likus 2 sekundėms išprovokavo Berko Ugurlu pražangą ir pataikęs pirmąjį baudos metimą antrąjį prametė tyčią, tad Elginui Cookui liko tik desperatiškai švystelėti nuo savojo krepšio.

Atsakomoji dvikova vyks balandžio 12 dieną.

Nuo atsarginių žaidėjų suolelio pakilęs E.Žukauskas per 24 minutes pelnė 14 taškų (3/5 dvit., 2/4 trit., 2/2 baudų), sugriebė 5 kamuolius, po 3 kartus suklydo bei prasižengė ir užfiksavo 12 naudingumo balų.

Po 14 taškų pridėjo Francisco Cruzas (1/4 trit.) ir E.Cookas (0/3 trit.), 10 – B.Ugurlu (3 per. kam.).

Nugalėtojų gretose išsiskyrė atitinkamai 27 ir 17 taškų surinkę Sasu Salinas (8/12 trit., 25 naud. b.) ir Giorgis Šermadinis (9 atk. kam., 21 naud. b.), 10 – M.Huertasas (6 rez. perd.).