Pelenės istorija tęsiasi: „Frutti Extra“ žais Europos taurės finale

Neįtikėtiną savo kelionę Europos taurėje pratęsusi Bursos "Frutti Extra" komanda žais turnyro finale.

Turkijos klubas išvykoje 85:68 (22:20, 16:14, 25:22, 22:12) nukovė kitą varžybų išsišokėlę, Ispanijos pirmenybių autsaiderę Andoros "MoraBanc" ekipą.

Tris ketvirčius vyko apylygė kova, tačiau lemiamą kėlinį svečiai pradėjo spurtu 15:3 ir pergalės iš trankų nebepaleido.

Priminsime, kad turkai aštuntfinalyje eliminavo vieną turnyro favoritų Belgrado "Partizan", o pusfinalyje patiesė Lublianos "Cedevita Olimpija".

Nugalėtojams Andrew Andrewsas (3/4 trit., 23 naud. b.) pelnė 20, Onuralpas Bitimas – 18, buvęs Vilniaus "Ryto" įžaidėjas Derekas Needhamas (1/5 dvit., 3/8 trit., 7 rez. perd.) – 13, Davidas Dudzinksis – 12, Kevarriusas Hayesas (5/5 dvit., 16 atk. kam., 27 naud. b.) – 11 taškų.

Šeimininkų gretose išsiskyrė tik 16 taškų surinkęs Oriolas Pauli (4/4 dvit., 5 rez. perd., 28 naud. b.) bei po 11 pridėję Davidas Jelinekas (3/7 trit.) ir Drew Crawfordas.

Finale Bursos klubas susitiks su Bolonijos "Virtus" ir Valensijos "Valencia" poros nugalėtoju.