P. Valinskas vedė FMP į pergalę (M. Sušinskas ir A. Velička žaidė naudingai)

Trečiadienį startavo FIBA Čempionų lygos atrankos rungtynės, kuriose pergalę iškovojo Pauliaus Valinkso atstovaujama Belgrado FMP ekipa. Ji 76:64 pranoko Lugo „Rio Breogan“ krepšininkus.

Tai reiškia, kad FMP patenka į antrąjį atrankos etapą, o jų lauks mačas su „Opava“ ekipa iš Čekijos.

Nugalėtojams Paulius Valinskas per 28 minutes įmetė 14 taškų, sugriebė 4 kamuolius, atliko 5 rezultatyvius perdavimus bei surinko 13 naudingumo balų.

***

Tuo metu Arno Veličkos ir Mindaugo Sušinsko atstovaujama Chemnico „Niners“ komanda 96:77 nepasigailėjo Skopjės TFT žaidėjų.

A. Velička per 28 minutes įmetė 15 taškų, atkovojo 4 ir perėmė 3 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus bei surinko 18 naudingumo balų.

Tuo metu M. Sušinkas per 26 minutes pelnė 13 taškų, atkovojo 7 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 2 rezultatyvius perdavimus bei surinko 19 naudingumo balų.