Š. Vasiliauskas buvo rezultatyviausias, bet Voluntario klubas patyrė pralaimėjimą (Kiti rezultatai)

Šarūno Vasiliausko atstovaujama Voluntario CSO ekipa pralaimėjo FIBA Čempionų lygos antrankos rungtynes ir nepateko į kitą etapą. Ji 57:68 (15:21, 10:12, 11:14, 21:21) nusileido Bursos „Tofaš“.

Š. Vasiliauskas savo komandoje buvo rezultatyviausias. Jis per 26 minutes įmetė 19 taškų, atkovojo kamuolį, atliko rezultatyvų perdavimą ir surinko 17 naudingumo balų.

Jam sėkmingai talkino Toddrickas Gotcheris. Jo sąskaitoje - 17 taškų.

Tuo metu nugalėtojams Robas Gray`us pelnė 24 taškus.

Pirmame atrankos etape Š. Vasiliausko klubas įveikė Lesterio „Riders“ klubą iš Anglijos.

***

Tuo metu Aurimo Majausko atstovaujama Kijevo „Budivelnik“ po pratęsimo 94:97 turėjo pripažinti Bambergo „Brose Bamberg“ klubo pranašumą.

A. Majauskas per 21 minutę pelnė 16 taškų, atkovojo 2 kamuolius ir surinko 16 naudingumo balų.

Tuo metu nugalėtojams Vaidas Kariniauskas per 5 minutes surinko 3 taškus ir atkovojo kamuolį.

Nugalėtojus tempė Jamelas Wrightas-Foremanas, kuris per 35 minutes pelnė 33 taškus.