Visų keturių lietuvių atstovaujami klubai suklupo FIBA Čempionų lygos atrankos finaluose

Sekmadienį finišavo FIBA Čempinoų lygos atrankos varžybos, kuriose pralaimėjimus patyrė visi klubai, kuriose žaidžia lietuviai.

Pauliaus Valinsko atstovaujama Belgrado FMP po pratęsimo 82:88 (19:21, 17:21, 21:15, 17:17, 8:14) nusileido Orhuso „Bakken Bears“ ekipai.

Lietuvis per 27 minutes pelnė 7 taškus, atkovojo 4 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus ir surinko 3 naudingumo balus.

FMP komandoje rezultatyviausiai rungtyniavo Beau Beechas. Jis mačą baigė su 23 taškais.

Danijos ekipai net 37 taškus surinko Tony Carras. Jis taip pat atliko 9 rezultatyvius perdavimus.

***

Tuo metu Arno Veličkos ir Mindaugo Sušinsko atstovaujama Chemnico „Niners“ komanda 78:82 (22:30, 22:20, 21:8, 13:24) nusileido Bursos „Tofaš“ žaidėjams.

Bursos klubą į priekį vedė 26 taškus surinkęs Robas Gray’us. Jis taip pat atkovojo 7 kamuolius.

A. Velička per 31 minutę surinko 19 taškų, atkovojo 3 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus ir surinko 15 naudingumo balų.

Tuo metu M. Sušinskas per 30 minučių įmetė 11 taškų, sugriebė 5 kamuolius ir surinko 10 naudingumo balų.

***

Nesėkmingai atrankos finalas baigėsi ir Vaido Kariniausko atstovaujamai Bambergo „Brose“ komandai, kuri 73:87 (21:20, 12:24, 26:26, 14:17) nusileido Lisabonos „Benfica“ krepšininkams.

Mūsiškis per  5 minutes pelnė 2 taškus ir surinko 1 naudingumo balą.

Justinas Wrightas-Foremanas „Brose“ ekipai surinko 25 taškus.

Lisabonos komandoje išsiskyrė 39 taškus pelnęs ir 8 kamuolius atkovojęs Ivanas Almeida.