„CBet“ kelionė Europoje baigėsi vos prasidėjusi

Jonavos "Cbet" klubas šį sezoną FIBA Europos taurės turnyre nesivaržys. Tai paaiškėjo jau po pirmųjų atrankos etapo rungtynių, kurias jonaviečiai pralaimėjo ir baigė savo kelionę šio tikslo link.

Virginijaus Šeškaus auklėtiniai nerezultatyviose rungtynėse 59:65 (19:13, 14:25, 14:18, 12:9) nusileido Krajovos SCMU ekipai iš Rumunijos.

Jonaviečiai rungtynes pradėjo sėkmingiau ir po pirmųjų dešimties minučių turėjo 6 taškų pranašumą, tačiau ilgam jo neišlaikė. Jau iki ilgosios pertraukos svečiai išsiveržė į priekį ir vėliau kontroliavo situaciją iki pat susitikimo pabaigos.

"Cbet" ketvirtajame kėlinyje buvo priartėję per 3 taškus, tačiau klaidos ir netaiklūs metimai Lietuvos komandai neleido persverti rungtynių svarstyklių į savo pusę.

Jonavos klube rezultatyviausiai žaidė Edvinas Šeškus, kurio kraityje 20 taškų, Goranas Huskičius įmetė 19, kiti komandos nariai pasižymėjo tik vienženkliu rezultatyvumu.

Nugalėtojus į pergalę vedė Demonte'as Flanningas ir Shawnas Hopkinsas atitinkamai surinkę 16 ir 13 taškų.