Pasirodymas Europoje baigtas: bulgarų spurtas pribaigė „Wolves“

FIBA nuotr.

FIBA Europos taurės turnyre šį sezoną Lietuvos komandų nebus. Tai paaiškėjo po antrujų atrankos etapo rungtynių, kuriose pralaimėjimą patyręs Alytaus "Wolves" klubas iškrito iš turnyro.

Rimo Kurtinaičio auklėtiniai 76:91 (18:21, 19:18, 13:27, 26:25) nusileido Samokovo "Rilski Sportist" krepšininkams iš Bulgarijos.

Rungtynių lūžis įvyko trečiajame kėlinyje, kurį "vilkai" pralaimėjo net 14 taškų skirtumu - 13:27. Gili duobė šiame kėlinyje leido varžovams atitrūkti, o ketvirtajame kėlinyje bandę gelbėtis "Wolves" krepšininkai nesusitvarkė su užduotimis gynyboje ir turėjo pripažinti oponentų pranašumą.

Lietuvos ekipoje rezultatyviausiai žaidė Regimantas Miniotas pelnęs 16 taškų, Kristupas Žemaitis pridėjo 13, Hugo Invernizzi ir Eigirdas Žukauskas po 9, Adas Juškevičius - 8 taškus.

"Rilski Sportist" į pergalę vedė amerikiečiai - Demajeo Wigginsas pelnė 19, Brandonas Randolphas - 16 taškų.