Chemnico ekipa iškovojo pergalę, A. Velička atliko dvigubą dublį (D. Tarolis žaidė sėkmingai)

FIBA Europos taurės turnyre pergalę iškovojo Arno Veličkos ir Mindaugo Sušinsko atstovaujama Chemnico „Niners“ ekipa. Ji namuose 111:79 (38:23, 20:14, 25:19, 28:23) sutriuškino Kfar Blumo „Hapoel“ krepšininkus.

Nugalėtojams A. Velička per 25 minutes įmetė 10 taškų (1/3 dvit., 1/5 trit., 5/6 baud.), atkovojo 2 ir perėmė 2 kamuolius, atliko 10 perdavimų, padarė 2 klaidas ir surinko 15 naudingumo balų.

Tuo metu M. Sušinskas per 23 minutes pelnė 14 taškų (4/8 dvit., 1/2 trit., 3/3 baud.), atkovojo 5 ir perėmė 2 kamuolius, atliko 3 perdavimus ir surinko 21 naudingumo balą.

Rezultatyviausiai „Niners“ ekipoje rungtyniavo Jonas Richteris, kuris pelnė 18 taškų.

Pralaimėjusiems Bryce'as Washingtonas įmetė 19 taškų.

***

Kitose rungtynėse Donato Tarolio atstovaujama Oradijos CSM ekipa 86:72 pranoko Mecheleno „Kangoeroes“ krepšininkus.

Mūsiškis per 12 minučių pelnė 11 taškų (5/7 dvit., 1/2 baud.), atkovojo ir perėmė po kamuolį, atliko rezultatyvų perdavimą bei surinko 11 naudingumo balų.