A. Kulbokos baudų metimai nulėmė pergalę (D. Tarolio ekipa šventė pergalę)

Arnoldo Kulbokos ranka nesudrebėjo mačo pabaigoje, o Patrų "Promitheas" (5-3) šventė pergalę Europos taurėje.

Graikijos klubas Prancūzijoje po atkaklios kovos 74:71 (14:17, 22:17, 15:13, 23:24) palaužė Paryžiaus "Paris" (5-3) ekipą.

Likus 16 sekundžių svečiai pirmavo minimaliu skirtumu, tačiau A.Kulboka baudos metimais pirmiausia persvėrė rezultatą, o vėliau pridėjo tašką po varžovų trenerio techninės pražangos.

Per likusį laiką abiejų komandų žaidėjai dar apsikeitė baudų metimais, tačiau tai jau nieko nepakeitė.

Starto penkete rungtynes pradėjęs A.Kulboka per 35 minutes įmetė 13 taškų (2/4 dvit., 2/9 trit., 3/3 baudų), atkovojo 2 bei perėmė 1 kamuolį, atliko rezultatyvų perdavimą, išprovokavo pražangą, kartą pažeidė taisykles ir užfiksavo 8 efektyvumo balus.

Rezultatyviau už jį žaidė tik 21 tašką surinkęs Anthony Cowanas (4/10 trit., 5 rez. perd., 9 išpr. praž., 24 naud. b.), 11 pridėjo Nikolas Gkikas (3/5 trit., 4 rez. perd., 4 kl.).

Pralaimėjusiems Kyle'as Allmanas (2/9 trit., 5 atk. kam., 4 rez. perd., 6 kl.) pelnė 15, Aamiras Simmsas (1/5 trit., 6 atk. kam.) – 13 taškų.

***

Tuo metu FIBA Europos taurės turnyre Donato Tarolio atstovaujama Oradijos CSM ekipa išvykoje 82:80 nugalėjo Bambergo „Brose“ klubą.

Lietuvis per 26 minutes surinko 13 taškų, 8 atkovotus kamuolius, 3 rezultatyvius perdavimus ir 20 naudingumo balų.