„Wolves“ ir „Lietkabelis“ – tame pačiame Europos taurės turnyro burtų krepšelyje

„Wolves“ ir „Lietkabelis“ – tame pačiame Europos taurės turnyro burtų krepšelyje

LKL nuotr.

Vietą Europos taurės (EuroCup) gavęs BC „Wolves“ klubas savo varžovus grupės etape sužinos liepos 7 d., penktadienį po Barselonoje (Ispanija) įvyksiančios burtų traukimo ceremonijos.Visos 20 turnyro dalyvių buvo padalintos į 10 krepšelių, atsižvelgiant į klubui suteiktą reitingą, kuris nustatomas atsižvelgiant į klubo paskutinių trijų metų rezultatus Eurolygos turnyruose, o tai pat įvertinamas ir konkrečios šalies/lygos vieta, į kurią vėliau taip pat yra atsižvelgiama burtų traukime.

Skirstant komandas į grupes taip pat yra numatyta išimtis, kad toje pačioje grupėje negali būti dvi tos pačios lygos komandos. Jei burtuose dalyvauja daugiau nei 2 tokios komandos, tuomet stengiamasi išlaikyti, kiek įmanoma, vienodą tos pačios lygos komandų grupėse balansą.

Dėl šios taisyklės dar prieš krepšelių nustatymą ir burtų traukimą tapo aišku, kad „Wolves“ ekipa negalėtų patekti į tą pačią grupę su kita Lietuvos komanda Panevėžio „7bet-Lietkabeliu“.


Europos taurės krepšeliai prieš burtų traukimą:

Primename, kad be Lietuvos komandų dėl nugalėtojų taurės kovos Salonikų „Aris“ (Graikija), Stambulo „Bešiktaš“ (Turkija), Podgorickos „Budučnost“ (Serbija), Liublianos „Cedevita Olimpija“ (Slovėnija), Trento „Dolomiti Energija“ (Italija), Las Palmo „Gran Canaria“ (Ispanija), Tel Avino „Hapoel“ (Izraelis), Badalonos „Joventut“ (Ispanija), Londono „Lions“ (D. Britanija), Breso Burgo „JL“ (Prancūzija), Paryžiaus „Paris Basketball“ (Prancūzija), Slobožanskės „Prometey“ (Ukraina), Ulmo „Ratiopharm“ (Vokietija), Vroclavo „Slask“ (Lenkija), Ankaros „Turk Telekom“ (Turkija), Klužo-Napokos „“U-Banca-Transilvania“ (Rumunija), Venecijos „Umana Reyer“ (Italija) ir Hamburgo „Towers“ (Vokietija).

Pirmajame etape su kiekvienu varžovu savo grupėje komandos sužais po dvejas rungtynes – namuose ir išvykoje.

Į kitą etapą pateks po 6 geriausias abiejų grupių komandas.

Krepsiniozinios.lt ir BcWolves.com

Video rekomendacijos: