„Lietkabelis“ išvargo pergalę Lenkijoje

LKL nuotr.

Panevėžio „7bet-Lietkabelis“ sužaidė dar vienerias rungtynes Europos Taurėje (EuroCup BKT) – trečiadienio vakarą Nenado Čanako auklėtiniai Lenkijoje 71:75 (24:28, 12:15, 14:25, 21:7) įveikė Vroclavo „Slask“ ekipą.

Dvikovą sėkmingiau pradėjo svečiai iš Panevėžio, jau įpusėjus pirmajam kėliniui įgije dviženklį pranašumą (9:20). Per pirmas dešimt minučių Čanako auklėtiniai neprarado nė vieno kamuolio.

Visgi pernelyg nutolti panevėžiečiams šeimininkai neleido – antrajame ketvirtyje vienu met net išsiveržė į priekį ir iki pertraukos deficitą sumažino iki septynių (36:43).

Trečiąjį kėlinį „7bet-Lietkabelis“ pradėjo atkarpa 9:0 ir vėl susigrąžino didesnę persvarą (36:52), kurią iki ketvirčio pabaigos užaugino iki aštuonuolikos (50:68).

Ketvirtajame kėlinyje šeimininkai surengė atkarpą 15:3 ir priartėjo (65:73). Likus kiek daugiau nei minutei Vroclavo klubas dar dviem tritaškiais sumažino deficitą iki keturių (71:75).

Netrukus Niziolas prametė tritaškį, panevėžiečiai suklydo, bet ir svečiams nepavyko atsakyti sėkminga ataka. Likus dešimt sekundžių Orelikas prametė abi baudas, tačiau varžovams užpulti vėl nepavyko ir „7bet-Lietkabelis“ triumfavo.

Šiose rungtynėse panevėžiečiai vertėsi be Valinsko ir Popovičiaus, šeimininkai rotacijoje neturėjo traumuotų Sauliaus Kulviečio ir Utenoje anksčiau žaidusio Jawuno Evanso.

„Slask“: Jakubas Niziolas 21, Danielis Golebiowskis 14, Kendale‘as McCullumas 11, Dušanas Miletičius 9.

„7bet-Lietkabelis“: Gediminas Orelikas 19, Martynas Varnas 14, Donatas Sabeckis 13 (6 atk. kam.), Deividas Sirvydis 11, Vytenis Lipkevičius (9 atk. kam., 8 rez. perd.) ir Gabrielius Maldūnas po 8.