„Rytas“ išvykoje sutriuškino „Opavos“ ekipą

Pergalę FIBA Čempionų lygoje iškovojo Vilniaus „Ryto“ (3/2) ekipa. Giedriaus Žibėno auklėtiniai svečiuose 95:75 (24:18, 24:19, 25:18, 22:20) sutriuškino „Opava“ (0/5) klubą.

Vilniaus klubas vertėsi be vieno lyderių R.J. Cole'o, o pirmo kėlinio metu traumą patyrė snaiperis Keithas Hornsby.

Šias rungtynes Opavoje stebėjo virš 300 „Ryto“ sirgalių.

Nugalėtojams Martynas Echodas per 23 minutes pelnė 18 taškų, sugriebė 13 kamuolių, blokavo 1 varžovo metimą ir surinko 25 naudingumo balus.

„Opava“: Marquesas Townesas 20, Jakubas Širina 12.

„Rytas“: Martynas Echodas 18 (13 atk. kam.), Margiris Normantas 15, Justinas Gorhamas (9 atk. kam.), Gytis Radzevičius (10 atk. kam.) ir Arnas Velička (6 atk. kam.) po 13, Lukas Uleckas 10 (7 atk. kam.).

Vilniečiai paskutines grupės rungtynes žais gruodžio 19 d., kuomet susikaus su Dižono JDA krepšininkais.