Rezultatyviausias M. Kuzminskas nepadėjo – AEK baigė Čempionų lygos „Top 16“ etapą

Mindaugas Kuzminskas žaidė rezultatyviausiai, tačiau Atėnų AEK (0-6) taip ir nepavyko iškovoti nė vienos pergalės FIBA Čempionų lygos "Top 16" etape.

Iliaso Zouroso auklėtiniai Graikijos klubų mūšyje namie 67:79 (12:11, 17:20, 17:24, 21:24) nusileido Patrų "Promitheas" (4-2) krepšininkams.

Aikštės šeimininkai ketvirtojo kėlinio pabaigoje buvo priartėję iki minimumo, tačiau tuomet M.Kuzminskas prasižengė prieš iš toli metusį varžovą. Hunteris Hale'as neklydo prie baudų metimo linijos, o kitoje atakoje pataikės dvitaškį su pražanga, dar kitoje smeigė tritaškį ir palaidojo AEK viltis.

Nuo atsarginių žaidėjų suolelio pakilęs M.Kuzminskas per 24 minutes pelnė 15 taškų (3/6 dvit., 1/2 trit., 6/10 baudų), sugriebė 8 kamuolius (4 – puolime), po 3 kartus suklydo bei prasižengė ir surinko 13 naudingumo balų.

13 taškų pridėjo Dimitris Agravanis (7 atk. kam., 2 bl.), 10 – Jordanas McRae.

Šį sezoną trumpai Kauno "Žalgiryje" rungtyniavęs Austinas Hollinsas per 17 minučių įmetė 2 taškus (0/1 dvit., 0/1 trit., 2/3 baudų) ir užfiksavo -2 efektyvumo balus.

Nugalėtojų gretose išsiskyrė atitinkamai 29 ir 14 taškų surinkę H.Hale'as (8/8 baudų, 22 naud. b.) ir buvęs Vilniaus "Ryto" centras Jaime Echenique (5/6 dvit., 11 atk. kam., 19 naud. b.).