Šaras COVID-19 nelaiko rimta liga: „Nežinau, kam šis dalykas naudingas, bet su daug kuo nesutinku“

Šaras COVID-19 nelaiko rimta liga: „Nežinau, kam šis dalykas naudingas, bet su daug kuo nesutinku“

Barcelona nuotr.

Po užklupto koronaviruso, bet vis dar išretinta sudėtimi į krepšinio aikštelę sugrįžusi Barselonos komanda patyrė pralaimėjimą.Šarūno Jasikevičiaus auklėtiniai sekmadienį "Palau Blaugrana" arenoje 95:96 po pratęsimo nusileido Manresos BAXI ekipai.

Po mačo Šaras spaudos konferencijoje pasisakė, ką galvoja apie koronavirusą.

"Visi interpretuoja šiuos žodžius kaip nori, bet jeigu prieš 10 metų man pasakytų, kad man yra toks virusas, tai Lietuvoje išgertume dvi taureles arbatos ir sekančią dieną eitume į darbą. Taip būtų, jei nebūtų užkurtas toks reikalas kaip omikronai, deltakronai, kovidai ir taip toliau. Nežinau, kam čia šis dalykas reikalingas, bet su daug kuo nesutinku.

Kiekvieną sykį, kuomet tai pasisakau, niekur nematau, kad tai būtų išspausdinta. Spėju, jog ne visiems tai yra naudinga“, – kalbėjo Š. Jasikevičius.

Primename, kad Š. Jasikevičius COVID-19 jau sirgo du kartus. Pirmą sykį šia liga jis buvo užsikrėtęs dar praėjusio sezono pradžioje bei jautė silpnus simptomus. Antrą kartą Šaras nejautė jokių simptomų. Pats Šaras yra pasiskiepijęs.

Lietuvis taip pat kalbėjo, kad "Barcai" trūksta žaidėjų treniruotėse, o komanda yra praradusi ritmą:

"Neturime žmonių, kurie galėtu treniruotis, taip pat daugiau dirbame ties fiziniu pasirengimu, o tai jaukia visus mūsų planus. Esame šiek tiek išsimušę iš ritmo. Turime grįžti prie esmės ir dirbti ties automatizmu." - sakė Šaras.

Katalonų treneris taip pat pažymėjo, kad puikiai žinojo varžovų stipriasias puses, bet nesugebėjo to sustabdyti:

"Pralaimėjome žinodami geriausius Manresos komandos ginklus, kaip kad greitos atakos ar puolime atkovoti kamuoliai ir nežinodami kaip juos sustabdyti. Detalės mus baudė, ypač pratęsime."

Šaras gyrė jaunąjį Jamesą Nnaji, kuriam tai buvo debiutinis mačas už "Barcą" Ispanijos lygoje. 17-metis žaidėjas debiutavo galingai, per beveik 20 minučių pelnė 10 taškų, blokavo net 5 metimus ir surinko 19 naudingumo balų:

"Net savo geriausiame sapne negalėjome tikėtis tokių rungtynių iš Jameso, galbūt jis buvo solidžiausias mūsų žaidėjas. Jo laukia dar ilgas kelias. Jis labai jaunas, bet šiandien jis teikia daugiausiai pozityvumo." - kalbėjo Š.Jasikevičius.Krepsiniozinios.lt ir Sarunas13lt.blogspot.com