ASVEL aukštaūgis: „Žalgirio“ fanai didelio įspūdžio nepaliko“

Kauno „Žalgirio“ (15/13) krepšininkai iškovojo ir antrą pergalę dvigubos Eurolygos savaitės metu. Kazio Maksvyčio auklėtiniai pilnoje „Žalgirio“ arenoje rezultatu 85:67 (16:22, 31:15, 18:13, 20:17) įveikė Vilerbano ASVEL (8/20) krepšininkus.

Šias rungtynes „Žalgirio“ arenoje stebėjo pilna arena. Čia apsilankė 14719 žiūrovas.

Nors „Žalgirio“ sirgalių palaikymas dažniausiai sulaukia komplimentų, tačiau šįkart važovams nepaliko didelio įspūdžio.

ASVEL komandos aukštaūgis Youssoupha Fallas pareiškė, kad „Žalgirio“ fanų palaikymas nesužavėjo.

„Pradėjome rungtynes gerai, bet sustojome antrame kėlinyje. Manau, kad mačas buvo pralaimėtas būtent antrajame kėlinyje. Padarėme per daug klaidų, o gynyboje sužaidėme prastai. Rungtynės buvo nervingos. Liūdna, jog nepavyko atsirevanšuoti.

Tokio žaidimo iš varžovų ir tikėjomės. Žinojome, kaip jie gali žaisti puolime, tad mūsų nenustebino. „Žalgirio“ fanai yra girdimi bei garsūs, tačiau didelio įspūdžio nepaliko, nes nieko ypatingo. Dabar mūsų visos mintys į kitas rungtynes“, - Prancūzijos spaudai kalbėjo Y. Fallas.

Y. Fallas šiame mače per 13 minučių pelnė 10 taškų, atkovojo 2 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus bei surinko 11 naudingumo balų.