V. Gomelskis pasakė, ką galvoja apie A. Sabonį: „Sabas nėra rusofobas“

V. Gomelskis pasakė, ką galvoja apie A. Sabonį: „Sabas nėra rusofobas“

LSU nuotr.

Vienas geriausių Lietuvos krepšininkų ir buvęs federacijos prezidentas Arvydas Sabonis prieš metus aštriai pasisakė apie Rusijos vykdomą karą Ukrainoje.Lietuvos krepšinio legenda pasisakė, ar mato galimybę Lietuvai dar kadanors žaisti su Rusija, A. Sabonis buvo griežtas.

„Tai, kas čia vyksta, aš neįsivaizduoju, kaip galima išgydyti tas žaizdas. Mes jau atsisakėme. Mes visada kažkur pirmi bandome daryti, kol kažkas susiprotėja. Visi žiūrime žinias, matome, kas vyksta, turime savo nuomones. Laikas parodys, kaip viskas bus, tačiau svarbu, kad Ukraina laimėtų“, - teigė A. Sabonis.

Į šiuos Sabonio žodžius sureagavo teroristinės šalies krepšinio analitikas bei komentatorius Vladimiras Gomelskis.


Garsiojo SSRS rinktinės trenerio ir Seulo olimpiados laimėtojo Aleksandro Gomelskio sūnus nemano, kad A. Sabonis yra rusofobas.

„Arvydą Sabonį pažįstu daug metų. Žinau jo charakterį ir asmenybę. Noriu tikėti, kad toks padorus jis liko ir dabar, tačiau galima ir klysti. Viskas priklauso nuo informacijos, kurią jis dabar gauna. Kiek žinau, rusofobas Sabonis niekada nebuvo. Jis nėra rusofobas. Jo pareiškime nieko blogo nematau. Sabas kalbėjo apie tai, kokios galimybės Rusijos komandoms grįžti į Eurolygą“, - pareiškė V. Gomelskis.

V. Gomelskis taip pat sulaukė klausimo, ar teko bendrauti su Ukrainoje esančiais Aleksandru Volkovu bei Stanislavu Medvedenka.

„Nematau tikslo dabar skambinti jiems, nes skiriasi mūsų požiūris dėl daugelio klausimų. Su Stanislavu niekada nebuvome artimi, o su Volkovu tikiuosi ateityje susitikti ir pabendrauti. Kiek žinau, dabar Volkovas yra išvykęs iš Ukrainos“, - rėžė V. Gomelskis.

Krepsiniozinios.lt

Video rekomendacijos: