„Bayern“ gynėjas: „Pamatyti tokią atmosferą yra retai pasitaikanti galimybė“

LKL ir stopkadras nuotr.

Miuncheno „Bayern“ ekipa Eurolygoje patyrė šeštą pralaimėjimą. Pablo Laso auklėtiniai svečiuose 73:74 krito prieš Kauno „Žalgirio“ krepšininkus.

Šiame mače „Bayern“ gynėjas Nickas Weileris-Babbas per 22 minutes pelnė 11 taškų, atkovojo 7 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 5 rezultatyvius perdavimus bei surinko 20 naudingumo balų.

Jis po mačo atsakė į Vokietijos spaudos klausimus bei pasisakė apie „Žalgirio“ sirgalius.

„Negaliu nepasveikinti „Žalgirio“ ir jų aistruolių. Atmosfera buvo neįtikėtina. Visada yra malonu būti Kaune. Čia aistruoliai puikiai supranta krepšinį. Pamatyti tokią atmosferą yra retai pasitaikanti galimybė.

Šiandien buvo sunkus mačas. „Žalgiris“ yra puiki komanda, puikiai treniruojama. Blogai pradėjome rungtynes, pasimetėme po agresyvios varžovų gynybos, bet pavyko sėkmingai sužaisti antrą ketvirtį. Po pertraukos norėjome atsiplėšti, bet ne viskas pavyko, ką planavome. Rungtynių pabaigoje varžovus labiau lydėjo sėkmė“, - kalbėjo N. Weileris-Babbas.