Superkompiuteris įvertino „Žalgirio“ galimybes prasibrauti į Eurolygos įkrintamąsias

LKL nuotr.

Kauno „Žalgiris“ Eurolygoje iškovojos tris pergales iš eilės bei vis dar gaudo Eurolygos įkrintamąsias.

Šiuo metu kauniečiai savo sąskaitoje turi 14 pergalių, 18 pralaimėjimų bei rikiuojasi 11 vietoje.

Andrea Trinchieri auklėtiniams dabar liko dvi rungtynės, kurias abi reikia ir laimėti.

Prieš 33 turo startą „Lost gps“ pateikė prognozę, kuriame „Žalgirio“ galimybės žengti toliau yra padidėjusios.

Paskaičiuota, kad „Žalgiris“ turi jau 7 proc. patekti į įkrintamąsias.

„Žalgiris“ turi 3 procentų tikimybę užimti 9 vietą ir 4 procentų tikimybę finišuoti 10 pozicijoje.

Kad „Žalgiris“ liks 11 vietoje duodamas 7 proc., 12 vietai skiriamas 22 proc., 13 pozicijai duodamas 23 proc., 14 vietai skiriamas 24 proc., o 15 pozicijai duodamas 17 proc.

Daugiausiai šansų užimti 10 vietą turi Belgrado „Partizan“ – 34 proc.

Primename, kad „Žalgiriui“ liko du mačai ir jie kovos su „Monaco“ (išvykoje) ir Madrido „Real“ (namuose).