Vilniuje startuoja 3x3 Tautų lygos turnyras su Lietuvos jaunimo rinktinėmis

Vilniuje startuoja 3x3 Tautų lygos turnyras su Lietuvos jaunimo rinktinėmis

3x3 nuotr.

3x3 krepšinyje šią vasarą pirmąsyk atėjo metas į aikštelę žengti ir jaunimo rinktinėms.Pirmąją tokią progą turės Lietuvos U21 jaunimo vaikinų ir merginų rinktinės, kurios jau antradienį (birželio 11 d.) pradės savo kelią U23 Tautų lygos turnyre.

Sostinės širdyje, prie Baltojo tilto esančiame sporto aikštyne, birželio 11-13 dienomis praūš trys U21 „Europe 3“ konferencijos etapai. Juose Lietuvos jaunimo rinktinės grumsis su Nyderlandų, Italijos, Slovakijos, Ukrainos bei Graikijos bendraamžiais.

Lietuvos U21 vaikinų rinktinei atstovaus Rokas Jocys, Nojus Lebskas, Emilis Butkus, Artūras Vilutis, Augustas Merkys bei Kajus Leliukas. Merginų sudėtyje – Miglė Kisarauskaitė, Eglė Kisarauskaitė, Amalija Pašajevaitė, Kamilė Žukaitė ir Miglė Truncaitė


Kiekvieną dieną nuo 14.30 iki 21.00 val. vyks po atskirą turnyrą, kurio rezultatai atsispindės bendroje įskaitoje, nulemsiančioje galutinę rikiuotę.

Liepos 26-28 d. Bratislavoje (Slovakija) įvyks dar trys etapai, po kurių paaiškės vieninteliai merginų ir vaikinų konferencijos nugalėtojai. Tik jie iškovos kelialapį į U23 Pasaulio čempionatą, vyksiantį rugsėjo 11-15 d. Mongolijoje.

Identišku formatu birželio 25-27 d. Vilniuje vyks ir U23 „Europe 3“ konferencijos batalijos, kurios finišuos rugpjūčio 2-4 d. Bukarešte (Rumunija). Čia taip pat turėsime Lietuvos atstovus vaikinų ir merginų grupėse.

Tiesa, jei į planetos pirmenybes prasimuštų tiek U23, tiek U21 komandos, Lietuvai galiausiai vis tiek atstovautų viena, o ne dvi komandos.

Krepsiniozinios.lt

Video rekomendacijos: