Lemiamu metu užsikūręs „Perlas“ dramatiškai įveikė alytiškius

Vilkaviškio „Perlas“ (1-1) nuskynė pirmąją pergalę „7bet-NKL“ čempionate. Šarūno Zablockio kariauna namų tvirtovėje 75:73 (16:21, 23:17, 16:18, 20:17) dramatiškai palaužė „Alytų“ (0-2).

Likus paskutinėms trims žaidimo minutėms šeimininkai dar turėjo 8 taškų deficitą (62:70), tačiau pabaigoje buvo pasiruošę iš kortų kaladės ištraukti lemtingą kortą.

Antrą kvėpavimą pagavę Vilkaviškio ekipos krepšininkai pademonstravo milžinišką energiją greitajame puolime ir per 2 artimiausias minutes pelnė 13 taškų be atsako (75:70).

Tiksint lemiamoms 10 sekundžių alytiškių įžaidėjas Malekas Davisas tolimu metimu dar galėjo išplėšti pergalę, bet šis bandymas skriejo pro šalį ir „Perlas“ apgynė namų sienas – 75:73.

Šeimininkams Modestas Žaunieriūnas per 26 minutes pelnė 17 taškų (1/2 dvit., 5/6 trit., 0/3 baud.), atkovojo 7 kamuolius, atliko 5 rezultatyvius perdavimus bei surinko 26 naudingumo balus.

Nugalėtojų gretose rezultatyviausias buvo Bryce'as McBride'as, kuris per 35 minutes surinko 20 taškų (6/8 dvit., 2/8 trit.), 3 sugriebtus kamuolius, 5 rezultatyvius perdavimus ir 21 efektyvumo balą.

Pralaimėtojų gretose išsiskyrė Ronaldas Rutkauskas, kurio sąskaitoje per 33 minutes buvo 24 taškai (8/13 dvit., 8/11 baud.), 12 atkovotų kamuolių, 9 išprovokuotos pražangos bei 31 naudingumo balas.

Į pirmąsias Vilkaviškio ekipos namų rungtynes susirinko 650 sirgalių.

„Perlas“: Bryce'as McBride'as 20 (6/8 dvit., 2/8 trit., 5 rez. perd.), Modestas Žaunieriūnas 17 (5/6 trit., 7 atk. kam., 5 rez. perd., 26 naud.), Rokas Stankevičius 14 (5/13 dvit., 6 atk. kam.), Seyi Reiley 8 (4/4 dvit., 8 atk. kam.), Rokas Pocius 7.

„Alytus“: Ronaldas Rutkauskas 24 (8/13 dvit., 8/11 baud., 12 atk. kam., 31 naud.), Issacas Stanbackas 15 (5/5 dvit., 6 atk. kam., 3 per. kam., 2 blok., 4 kld.), Juozas Balčiūnas 10 (2/5 trit., 4 rez. perd.), Lukas Kazlauskas 8 (3/7 dvit.), Albertas Tatevosyanas 7 (2/6 trit.).

Kauno "Žalgiris-2" 63:76 "Telšiai"

Plungės "Olimpas" 73:93 Ukmergės "Stekas"

Šakių "Vytis-VDU" 90:85 Palangos "Olimpas"

Klaipėdos "Neptūnas-Akvaservis" 87:81 Marijampolės "Sūduva-Mantinga"

Joniškio "Delikatesas" 70:80 Vilniaus "Rytas-2"