Dominavęs „Perlas“ išrašė pirmąjį pralaimėjimą lygos debiutantams (Kiti rezultatai)

Nuotr. Perlas

Trečią kartą iš eilės „7bet-NKL“ pirmenybėse triumfavęs Vilkaviškio „Perlas“ (3-1) namų tvirtovėje 86:64 (24:13, 25:18, 20:15, 17:18) susitvarkė su Kauno r. „Omega-Tauru-LSU“ (3-1) ir išrašė jiems pirmąją nesėkmę.

„Perlui“ Seyi Reiley per 21 minutę pelnė 21 tašką (5/6 dvit., 2/6 trit., 5/7 baud.), atkovojo 4 kamuolius, atliko 1 rezultatyvų perdavimą bei sukaupė 24 naudingumo balus.

Bryce'as McBride'as per 22,5 minutės pridėjo 18 taškų, 4 sugriebtus kamuolius, 3 perimtus kamuolius, 8 išprovokuotas pražangas ir 24 efektyvumo balus.

Vilkaviškio ekipos krepšininkai visus reikalus išsprendė jau pirmoje mačo pusėje.

Solidžiai pirmojo kėlinio pabaigoje atsiplėšę šeimininkai (24:11), antrajame dar pridėjo 12:0 atkarpą ir prabėgus pusantro ketvirčio įgijo rekordinį pranašumą – 42:16.

Pralaimėtojų gretose išsiskyrė dvigubą dublį užfiksavęs Ignas Juškevičius, kurio sąskaitoje per 31 minutę buvo 12 taškų (5/13 dvit., 2/4 baud.), 13 atkovotų kamuolių, 2 rezultatyvūs perdavimai ir 19 naudingumo balų.

46 taškus šeimininkams pelnė nuo atsarginių suolelio pakilę krepšininkai, kai startinio penketo nariai kartu surinko 37.

„Perlas“: Seyi Reiley 21 (5/6 dvit., 2/6 trit., 5/7 baud., 2 blok.), Bryce'as McBride'as 18 (4/7 dvit., 3/3 trit., 3 per. kam., 5 kld.), Rokas Stankevičius 12 (5/5 dvit., 5 atk. kam.), Rokas Pocius (10 atk. kam.) ir Modestas Žaunieriūnas (2/6 trit.) po 9.

„Omega-Tauras-LSU“: Dominykas Domarkas 15 (2/7 dvit., 3/6 trit., 4 rez. perd.), Šarūnas Vasiliauskas 14 (2/6 trit., 6 kld.), Ignas Juškevičius 12 (5/13 dvit., 13 atk. kam.), Robertas Keliačius 8 (7 atk. kam.), Robertas Subotkevičius 7 (2/8 dvit.).

Kauno "Žalgiris-2" 78:68 Alytaus "Alytus"

Plungės "Olimpas" 74:98 Kretingos "Kretinga-Rivile"

Šakių "Vytis-VDU" 108:100 Telšių "Telšiai"

Klaipėdos "Neptūnas-Akvaservis" 85:67 Ukmergės "Stekas"

Joniškio "Delikatesas" 57:70 Palangos "Olimpas"

Vilniaus "Rytas-2" 84:96 Marijampolės "Sūduva-Mantinga"

Jurbarko "Jurbarkas-Karys-Manvesta" 81:77 Šilutės "Šilutė-PDS.lt"