P. Jankūno akivaizdoje – dominuojantis J. Mačiulio startas ir pergalė prieš čempionus

D. Kerevičius/Reunion nuotr.

Jono Mačiulio vedama Kauno „Reunion“ (1/0) skambia pergale atidarė KKML A lygos sezoną. „Reunion“ savo aikštėje 113:98 (28:24, 24:29, 26:25, 35:20) susitvarkė su praėjusių metų čempionais „SK Minbra“ (0/2).

„Reunion“ sezono atidarymo mače galėjo įvykti J. Mačiulio ir Dariaus Songailos akistata, tačiau pastarasis „SK Minbrai“ šį kartą nepadėjo.

Visgi rungtynėse netrūko aistrų, o jau trečiąją minutę Paulių Jankūną tribūnose prajuokino J. Mačiulio gauta techninė pražanga.

Aukšto intensyvumo dvikovoje likus žaisti 6 minutes svečiai dar buvo priekyje (89:88), bet tada Taurantas Tamošiūnas smeigė tritaškį, Vidmantas Užkuraitis pridėjo keturis taškus, o Jonas Lekšas per trumpą atkarpą pelnė 7 taškus ir „Reunion“ pabėgo – 102:94.

Būtent „SK Minbra“ pernai dar ketvirtfinalio serijoje sustabdė „Reunion“ žygį link titulo KKML aukščiausioje lygoje.

39-erių J. Mačiulis dominuojančiai atidarė sezoną – 33 taškai (7/13 dvit., 5/10 trit., 4/4 baud.), 13 atkovotų ir 3 perimti kamuoliai, 2 rezultatyvūs perdavimai, 3 klaidos, 5 išprovokuotos pražangos ir 39 naudingumo balai per 34 minutes.

Svečių komandoje fantastiškai žaidė Tomas Kuzminskas – 44 taškai (11/19 dvit., 4/7 trit., 10/13 baud.), 7 atkovoti kamuoliai, 4 rezultatyvūs perdavimai, 4 klaidos, 8 išprovokuotos pražangos ir 41 naudingumo balas.

„Reunion“: Jonas Mačiulis 33 (7/13 dvit., 5/10 trit., 13 atk. kam., 39 naud.), Justas Vazalis 28 (7/16 trit., 7 atk. kam., 26 naud.), Vidmantas Užkuraitis 15 (13 rez. perd., 23 naud.), Taurantas Tamošiūnas 13, Jonas Lekšas 12, Dovydas Šemeklis 9.

„SK Minbra“: Tomas Kuzminskas 44 (11/19 dvit., 10/13 baud., 7 atk. kam., 8 išpr. praž., 41 naud.), Aidas Kuzminskas 17 (8 atk. kam.), Gediminas Velička 15, Karolis Babkauskas 10.